0
0

آلما وب خلق شد!

با سلام خدمت کاربران وبسایت آلما وب و تمامی دوستداران آشنایی و ورود به صنعت و دنیای وب، من علی اکبر صادقی هستم یکی از موسسین وبسایت آلما وب که توی این مقاله میخوام به شما خدمات وبسایت آلما وب رو معرفی کنم.

وبسایت آلما وب در ۹/۹/۹۹ فعالیت خود را با هدف تسهیل امر طراحی سایت و اپلیکیشن آغاز کرده و امید به آن دارد که بتواند با کم کردن هزینه های طراحی و آموزش صحیح به دوستداران شروع کسب و کار در بستر آی تی گامی مهم در افزایش میزان درآمدی و دانش این عزیزان بردارد.

وبسایت آلما وب فعالیت خود را در قسمت های کلیدی شروع کرده است و علت شروع فعالیت در این قسمت ها را به اختصار به شما عزیزان توضیح میدهد.

مقالات آموزشی


در این بخش ما سعی کردیم که از جدیدترین مطالب آموزشی، اخبار و فعالیت های تحت وب مطالب برای شما عزیزان آماده کرده و منتشر کنیم.

هدف ما به روز بودن دانش کاربران وبسایت آلما وب میباشد و شما عزیزان میتوانید با استفاده از آموزش های منتشر شده در وبسایت آلما وب هر روز بیشتر از دیروز بر دانش و آگاهی خود بی افزایید.

در صورتیکه از مطلبی خوشتان آمد و برای شما مفید واقع شد لطفا مطلب را برای دوستانتان به اشتراک بگذارید.

ویدیوهای آموزشی رایگان


در این بخش از سایت ما ویدیوهای آموزشی ای را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم و شما میتوانید از این ویدیوها نهایت استفاده را ببرید.

امروزه آموزش ویدیویی یکی از مهم ترین و به نظر من بهترین روش های آموزشی است که در آن فرد دانش پژوه میتواند از آموزش داده شده به تعداد دفعات مختلف استفاده کند و فرد آموزش دهنده میتواند با تمرکز کامل بر روی مطلب مورد نظر برای ارائه دادن بهترین مطلب و خروجی خود را در آموزش ویدیویی ادا کند.

سعی ما نیز همین است که بهترین ها را به شما عزیزان ارائه دهیم و امید داریم که با استفاده از این آموزش های ویدیویی بتوانید سطح علمی خود را بهبود خوبی ببخشید.

شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل و علاقه مندی به آموزش داده شده در ویدیویی که برای شما منتشر شده است، دوستانتان را نسبت به این ویدیو و پست آگاه سازید و لینک ویدیوی ما را برای آنها اشتراک بگذارید.

پادکست صوتی


در این بخش از سایت ما فایل های صوتی را برای شما آماده کرده ایم شما عزیزان میتوانید با استفاده از این نوع فایل ها در همه جا آموزشهای صوتی وبسایت را در اختیار داشته باشید و از این آموزشها بتوانید به راحتی استفاده کنید.

شاید آن دسته از پادکست هایی که برای شما کاربر عزیز مفید واقع شده است، برای دوستانتان نیز مفید بوده باشد و جرقه ای در ذهن و زندگی آنها ایجاد کند پس سعی کنید که آن فایل ها را برای دوستان خود به  اشتراک بگذارید.

کارآفرینی


در این قسمت از وبسایت ما به شما عزیزان مقالات مفید کار آفرینی در زمینه کار آفرینی در عرصه وب و مشکلات و راه حل ها را ارائه داده ایم.

شما عزیزان میتوانید با مطالعه مقالات درج شده در این قسمت از وبسایت در امر کارآفرینی در بستر آی تی هر روز موفق تر نسبت به قبل خود عمل کنید.

در صورتی که از مطالب درج شده در قسمت مقالات کارآفرینی وبسایت لذت بردید برای معرفی خدمات و افزایش دانش دوستان خود لینک مطلب را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

کسب و کارهای اینترنتی


راه اندازی و شناسایی کسب و کارهای اینترنتی یکی از مهمترین نیازهای افرادی است که با آی تی و بستر وب سر و کار دارند و ما در این قسمت از مطالب وبسایت کسب و کارهای جدید و شاخه های جدید درآمد زایی در بازار آی تی را به شما عزیزان معرفی میکنیم و شما عزیزان میتوانید با استفاده از مطالب درج شده در این قسمت از وبسایت شروع مسیر فعالیت خود را در بازار آی تی به درستی انتخاب کنید و خلاهای لازم را در مسیر فعالیت استارتاپ های فعال در آن حوزه گرفته و استارت کار خود را بزنید.

در صورتی که از مطلبی خوشتان آمد و یا اینکه مطلب درج شده درون سایت برای شما مفید واقع شد، میتوانید لینک آن مطلب را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.


فروشگاه آلما وب


کتاب ها و پک های آموزشی جدیدی را برای شما با متدهای آموزشی نوین ارائه دادیم و سعی کردیم آموزشهای ارائه شده را با بالاترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

از شما کاربران عزیز همچون سایر همکاران فعال در این حوزه درخواست دارم که مطالب را به صورت اورجینال از وبسایت آلما وب تهیه کنید.

کتاب


در این قسمت از وبسایت ما کتابهای مرتبط با برنامه نویسی و همچنین مسیر های فعالیت و کارآفرینی در دنیای وب را برای استفاده‌ی شما عزیزان نوشته ایم و شما میتوانید با استفاده از این کتابها دانش و آگاهی مرتبط با موضوعات نوشته شده در این کتابها را افزایش چشمگیری بدهید.

در صورتی که کتاب را تهیه کرده اید و از محتوای آن راضی بودید میتوانید لینک تهیه کتاب مورد نظر را برای دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.

پکیج های آموزشی


در این قسمت از فروشگاه اینترنتی آلما وب ما پکیج هایی برای آموزش برنامه نویسی و سیستم های مدیریت محتوا به شما عزیزان معرفی کرده ایم.

شما عزیزان میتوانید با استفاده ازا این پکیج ها میزان دانش برنامه نویسی خود را افزایش داده و همچنین در دیگر پکیج ها وبسایت های مورد نظر خود را بدون کدنویسی طراحی کنید.

در صورتی که از آموزش دیده شده لذت بردید و این آموزش برای شما کارا بود میتوانید لینک آموزش را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.