با سلام خدمت وبسایت داران و علامه مندان به کسب و کارهای آنلاین، علی اکبر صادقی مدیر وبسایت آلما وب هستم.

وبسایت آلما وب با هدف کم کردن میزان هزینه های طراحی سایت و افزایش میزان درآمد افراد در صورت آشنایی با اصول حرکتی در دانش صنعت وبسایت داری طراحی شده است.

ما قسمت های مختلفی را درون سایت طراحی کرده ایم و هدف ما این است که نیاز شما را به صورت کامل تحت پوشش قرار دهیم.

وبسایت آلما وب در قسمت های مختلف طراحی شده است و به شما عزیزان هدف طراحی برخی از قسمت های سایت را به صورت خلاصه میگوییم.

آلما وب


در این قسمت از سایت ما سعی کردیم جدیدترین دوره های آموزشی و آموزش ها را به شما عزیزان ارائه دهیم و هدف ما از طراحی این قسمت افزایش دانش شما در امر طراحی سایت، نگه داری سایت و سئو میباشد.

لازم به ذکر است که پک هایی را برای شما در این قسمت آماده کرده ایم که به شما آموزش می دهد تا با کدنویسی و یا بدون کدنویسی بتوانید وبسایتهای مد نظرتان را طراحی کنید.

فروشگاه قالب و افزونه


در این قسمت از سایت ما به شما عزیزان قالب ها و افزونه هایی را ارائه میدهیم که توسط تیم خودمان طراحی و یا ترجمه شده است و ارائه قالب ها و افزونه های null شده و یا دزدی پرهیز میکنیم.

این فروشگاه با تعداد محصول محدود اما کاربردی میتواند پاسخگوی نیازهای شما باشد.

طراحی وبسایت و اپلیکیشن


در این قسمت از سایت، شما عزیزان میتوانید بعد از دیدن نمونه کارهای ما و مورد پسند بودن این طراحی ها به ما سفارش طراحی وبسایت و اپلیکیشن بدهید و بعد از عقد قرار داد ما وبسایت و اپلیکیشن شما را به بهترین شکل ممکن برای شما طراحی خواهیم کرد.

بررسی وبسایت


بسیاری از وبسایت داران با اینکه بر روی فعالیت خود در حیطه وب تمرکز کرده اند ولی میزان درآمد قابل توجهی ندارند و برخی از میزان درآمد خود نالان هستند.

علت این امر این است که وبسایت آنها بر اساس حیطه فعالیتشان دارای نقص هایی هست که کاربر رغبت و علاقه ای که فعالیت در وبسایت آنها ندارد و به عبارتی نرخ پرش از وبسایت و صفحاتشان بسیار پایین است.

لازم به ذکر است که ما در این قسمت بعد از درخواست شما وبسایت و اپلیکیشن شما را مورد بررسی قرار داده و علل ریزش و پایین بودن درآمد را به شما میگوییم و شما عزیزان میتوانید با راهنمایی هایی که ما به شما ارائه میدهیم میزان مشتری های خود را افزایش دهید.

پشتیبانی وبسایت ها


بسیاری از وبسایت داران در بسیاری از موارد با مشکلات و ارورهایی درون سایت مواجه میشوند که این ارورها و مشکلات برای آنها دردسر ساز است، ما در این قسمت مشکلاتشان را برطرف میکنیم.

کادری که در قسمت پشتیبانی وبسایتها فعالیت دارند جزء مجرب ترین تیم های برنامه نویسی هستند و میتوانند مشکلات وبسایتها را در کمترین زمان برطرف کنند.

شهر وبسایت ها


در این قسمت شما عزیزان را با وبسایت های مفید و برخی از خدمات این وبسایت ها آشنا میکنیم لازم به ذکر است که این وبسایت ها و خدماتی که ارائه میدهند بایستی امتیازهای مد نظر برای تثبیت و یا تأیید قرار گیری آنها در این جایگاه را دریافت کنند و بعد به مرحله درج برای مشاهده شما عزیزان قرار گیرند.

هدف ما ارائه مفید ترین وبسایت های وب ایران و جهان است که شما بتوانید با استفاده از خدمات این وبسایت ها و شناختن این وبسایت ها در کمترین زمان ممکن به خواسته خود برسید.

مشهور لند


داشتن وبسایت برای بسیاری از افراد در ایران و در جهان جزء یکی از اولویت های زندگی روزانه شده است، ما در این قسمت برای آن دسته از افراد مشهور ایرانی که وبسایت ندارند.

وبسایت طراحی کرده وسعی میکنیم آنها را مجاب به داشتن وبسایت کنیم چرا که امروز داشتن وبسایت جزء یکی از اولویتهاست.

خبرخوان


در قسمت خبرخوان وبسایت آلما وب، همواره جدیدترین مطالب مرتبط با فعالیت وبسایت داران را از دیگر وبسایتهای فعال در حیطه ی دانش ای تی برای شما به نمایش میگذاریم.

شما عزیزان میتوانید با استفاده از این قسمت به تازه ترین مطالب وبسایت های ایرانی و مرتبط با فعالیت وبسایت داری دست پیدا کنید.

در پایان شما عزیزان میتوانید انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق فرم زیر به دپارتمان مرتبط ارسال کنید.

تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکرم