کسب و کار خودتو با داشتن فروشگاه اینترنتی گسترش بده ... بزن بریم !
کسب و کار خودتو با داشتن فروشگاه اینترنتی گسترش بده ... بزن بریم !
0
0

آموزش خصوصی

آموزش خصوصی تیم آلما وب

ما در قسمت آموزش خصوصی تیم آلما وب، قصد داریم تا با داشتن تیمی مجرب به شما بهترین آموزش را ارائه دهیم و شما عزیزان میتوانید بعد از استفاده از این قابلیت آموزش خصوصی تیم آلما وب، بر محتوای علمی حیطه آموزشی مد نظر خود احاطه کامل پیدا کرده و با تمرین و تکرار آموزش های ارائه شده درون جلسات آموزش های خصوصی بر حیطه آموزشی مد نظر خود احاطه کامل پیدا کرده و بسیار حرفه ای شوید!

در آموزش خصوصی ما سعی میکنیم به شما عزیزان با کیفیت ترین آموزش ها را توسط برترین اساتید ارائه داده و همچنین فایل های آموزشی و جزوات داده شده به شما عزیزان از کیفیت بالایی بر خوردار میباشد.

نکته لازم این است که آموزش های ارائه شده توسط تیم ما شبیه به آموزش هایی که درون دیگر وبسایت ها ارائه میشوند نیست و آموزش های داده شده توسط اعضای تیم آلما وب به شما عزیزان داده شده و برای افزایش اطمینان و اعتماد و کیفیت آموزش این کار را انجام میدهیم.

شما عزیزان میتوانید با استفاده از فرم زیر حیطه آموزشی مد نظر خود را وارد کرده و آن را برای ما ارسال کنید، بعد کارشناسان ما با شما تماس گرفته و شما عزیزان را در آموزش خصوصی مد نظر تعیین سطح کرده و به شما درباره کلاس ها و مسیر مد نظرتان مشاوره میدهند.

اساتید آموزش خصوصی تیم برنامه نویسی آلما وب

علی اکبر صادقی

مدرس زبان های برنامه نویسی Python و PHP

مجید سمیعی

مدرس ICLD و کامپیوتر

برخی از نظرات دانشجویان خصوصی

    What is 9 x 1 ?