دانلود کتاب رمز موفقیت – دبل کارنگی، جیمز آلن و الا وایلر

  • نام: رمز موفقیت
  • نویسنده: دیل کارنگی، حیمز آلن، الا وایلر
  • ترجمه: محمدجواد پاکدل و مسعود میرزایی
  • زبان: فارسی
  • منبع دانلود
تصویر دبل کارنگی - نویسنده کتاب رمز موفقیت
دیل کارنگی
تصویر جیمز آلن - نویسنده کتاب رمز موفقیت
جیمز آلن
تصویر الا وایلر - نویسنده کتاب رمز موفقیت
الا وایلر

معرفی مختصر نویسندگان کتاب رمز موفقیت:

دبل کارنگی

دیل کارنگی، در سال ۱۸۸۸ در مری ویل، میزوری، در خانواده‌‌ای کشاورز، به دنیا آمد. او پسر دوم ویلیام کارنگی و آماندا الیزابت هاریسون بود. هنگامی‌که او کودکی خردسال بود خانواده او به بلتون، میزوری، نقل مکان کردند.

جیمز آلن

جیمز آلن در ۲۸ نوامبر سال ۱۸۶۴ در شهر لستر واقع در کشور انگلستان به دنیا آمد او در خانواده ای چهار نفره از طبقه ی فوق ضغیف  جامعه زندگی میکرد جیمز آلن دو برادر کوچکتر از خود داشت و  مادر او مارثا آلِن حتی توانایی خواندن و نوشتن هم نداشت.

 پدر او ویلیام آلن در یک کارخانه کارگری می کرد تا در سال ۱۸۷۹ بعد از برشکستی برخی از کارخانجات پدر جیمز آلن نیز از کار  بی کار شد و مدتی هم به دنبال کار گشت که برای او بی ثمر بود و سر انجام با پیشنهاد وسوسه برانگیز دوستانش مبنی بر حقوق زیاد در کشور آمریکا به تنهایی به کشور آمریکا سفر کرد.

او به قصد پیدا کردن کار و ساخت زندگی جدیدی برای خانواده اش به آمریکا سفر کرده بود که پس از دو روز خبر فوت پدر جیمز آلن ۱۵ ساله بر اثر دزد گیری و سرقت به گوش او میرسد جمیمز آلن که مجبور بود خرج مادر و دو برادر کوچکتر خود را بدهد مجبور به ترک تحصیل شد.

الا وایلر

اطلاعاتی از این نویسنده در دسترس نیست

معرفی کتاب رمز موفقیت:

موفقیت در هر عرصه‌ای که باشد مستلزم زحمت و پشت‌کار فراوان است، وقتی شخصی با تحمل تمام مشکلات در عرصه کاری یا تحصیلی خود به مرحله بالاتر از قبل خود می‌رسد؛ آن‌را موفقیت نام می‌نهد، اما به راستی برای رسیدن به این موفقیت باید چه کارها کرد؟ راز و رمز موفقیت افراد موفق جهان در چیست؟
آیا باید برای این‌که به موفقیت برسیم پول‌دار باشیم یا خیر؟ موفقیت به پول ارتباطی ندارد؟
کتاب«رمز موفقیت» اثر دیل کارنگی، به این مهم پرداخته است تا خوانندگان خویش را به موفقیت‌های بس بیش رهنمون شود. عناوینی بسیار جذاب در این کتاب نهفته است که هر خواننده‌ای را به خود جلب می‌کند، مانند:«موفقیت چیست؟، شکست، فردا دیر است، راه رسیدن به خواست‌ها، اگر می‌خواهید به هدف خود برسید و …»

منابع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *