دانلود کتاب ۱۸ قانون طلایی برای موفقیت – اثر قاسم سرمیلی

18 قانون طلایی برای موفقیت

یکی از اهداف وبسایت آلماوب به وجود آوردن بستری بز مطالب مفید برای مطالعه کاربران سایت میباشد. در این پست قصد داریم کتابی را به شما معرفی کنیم که در آن به شما قوانین موفقیت معرفی میشود، امیدوارم که این کتاب برای شما عزیزان کارآمدی لازم را داشته باشد.

کتاب هجده قانون طلایی موفقیت، شما را با نحوه‌ی داشتن زندگی بهتری راهنمایی می‌کند.

اگر در راه موفقیت قدم برداشته‌اید و موفق نمی‌شوید یک لحظه بایستید و به اطرافتان نگاه کنید؛ یا راه را اشتباه رفته‌اید یا هدف را اشتباه انتخاب کرده‌اید. برای رسیدن به موفقیت در زندگی تنها تلاش کافی نیست. بلکه شما باید با قوانینی آشنا شوید که با به کارگیری آن‌ها سریع‌تر و راحت‌تر به اهدافتان دست می‌یابید. اگر این ۱۸ قانون را بیاموزید و در زندگی‌تان به کار ببرید هیچ چیز ساده‌تر از موفقیت نخواهد بود. 

تصویری درباره مطالعه
مجبور نیستید برای از بین بردن یک فرهنگ کتاب ها را بسوزانید
فقط کاری کنید که مردم آن ها را نخوانند

۱۸ قانون طلایی این کتاب

به اختصار قوانین طلایی نام برده شده در این کتاب عبارت است از:

 1. علت و معلول
 2. ذهن و عینیت یافتن ذهنیات
 3. باور
 4. تمرکز و انتظار
 5. انتخاب
 6. تفکر مثبت
 7. تغییر
 8. مسئولیت پذیری
 9. پاداش
 10. تأثیر تلاش
 11. آمادگی
 12. شفافیت
 13. ظرفیت
 14. قیمت
 15. شناخت
 16. علم و فن
 17. هماهنگی
 18. جذب

در بخشی از کتاب هجده قانون طلایی موفقیت می‌خوانیم:

شما یک نفر را در نظر بگیرید که قصد رانندگی از شهری به شهر دیگر را دارد. اگر این شخص با قوانین راهنمایی و رانندگی آشنا نباشد چه می‌شود. او هرگز نمی‌تواند بدون آسیب زدن به خودش و دیگران این مسیر را طی نماید. و امکان رسیدنش به مقصد بسیار کم بوده و خطرات فراوانی او و دیگران را در این مسیر تحدید خواهد کرد. میزان راحتی و سرعت این راننده در رسیدن به مقصدش به میزان آشنایی او با قوانین راهنمایی و رانندگی بستگی دارد. هر چه با قوانین آشناتر باشد سفر لذت‌بخش‌تر و امن‌تری خواهد داشت.

زندگی هم مثل رانندگی است. هر چه شما با قوانین زندگی بیشتر آشنا باشید، زندگی بهتر و راحت‌تری خواهید داشت. دانستن این قوانین کار شمارا بسیار راحت می‌کند. تمام موفقیت‌ها با توجه به این قوانین صورت می‌پذیرد. با آگاهی از این قوانین بسیار قدرتمند شده و با به کار بردن آن‌ها در زندگی‌مان به‌راحتی به همه اهدافمان دست پیدا خواهیم کرد.

گالری افراد موفق

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *