۱-آلما وب دقیقا چه کاری برای ما میکند؟

هدف آلما وب آموزش طراحی سایت و اپلیکیشن به علاقه مندان علم طراحی سایت و اپلیکیشن است، از طرف دیگر آلما وب هزینه طراحی سایت و اپلیکیشن را برای کاربرانی که میخواهند وبسایت و اپلیکیشن خود را بدون کد نویسی اختصاصی و شرکتی داشته باشند کم میکند.

۲-چطور میتوانم درون وبسایت آلما وب عضو شوم؟

کافی است که در قسمت بالایی سایت بر روی دکمه ورود به حساب کلیک کنید، در پنجره جدید میتوانید با وارد کردن ایمیل و رمز عبور خود درون وبسایت آلما وب عضو شده و از خدمات ما استفاده کنید.

۳-چطور میتوانم محصولات آموزشی فروشگاه آلما وب را تهیه کنم؟

شما میتوانید در صورت نیاز به دریافت محصولی خاص بر روی دکمه افزودن به سبد خرید سایدبار کلیک کرده و بعد از پرداخت هزینه محصول از طریق پنل کاربری خود و در قسمت دانلودها محصول مورد نظر را دریافت کنید.

۴-در بازکردن فایل‌های فشرده مشکل دارم‌!

این مشکل میتواند بخاطر دو دلیل باشد:

دانلود ناقص فایل
این احتمال وجود دارد که فایل دانلودی شما به شکل ناقص دانلود شده باشد. که در این صورت نیاز است دوباره فایل مورد نظر را دانلود کنید.

استفاده نکردن از winRar
ما در آلما وب از فرمت rar برای فشرده‌سازی حد اکثری فایل‌های خود استفاده میکنیم، بدلیل اینکه این فرمت در همه سیستم‌ عامل‌ها مانند zip به خوبی پشتیبانی نمی‌شود گاهن کاربرانی که این فایل‌ها را دانلود میکنند با مشکل باز کردن آنها مواجه میشوند. بنابراین دوستانی دارای سیستم عامل ویندوز‌ هستند، حتما از آخرین ورژن winRar و کاربرانی که دارای سیستم عامل mac هستند از keka استفاده نمایند تا برای باز کردن فایل‌ها به مشکلی برخورد نکنند.

۵-چرا آلما وب دانلود یکجا ندارد؟

در دوران مدرسه و دانشگاه، آیا شما عزیزان تمامی مفاهیم را در جلسه اول یاد گرفتید؟ یا اینکه در همان جلسه اول کل جزوات استاد را دریافت کردید؟

هر روز به مدرسه یا دانشگاه رفته و پله پله همراه با سیلابس آموزشی اساتید و معلمان درس را فرا گرفتید.

در آلما وب هم هدف همین است، همراه تیم آموزشی آلما وب و به صورت گام به گام میتوانید مفاهیم را فرا بگیرید.