0
0

سوالات متداول

شما در آلما وب دقیقا چیکار میکنید؟

توضیح مختصری در رابطه با خدمات ارائه شده درون وبسایت آلما وب در صفحه آلما وب خلق شد! داده شده است، پس در صورت تمایل برای آشنایی به خدمات ارائه شده درون وبسایت آلما وب به این صفحه مراجعه کرده و از خدمات ما آگاه شوید.

چطوری میتوانم برای حساب کاربری خودم تصویر قرار بدهم؟

برای اینکه درون نظرات وبسایت تصاویر شما نمایش داده شود، باید درون سایت گراواتار عضو شوید، سیستم طراحی شده برای وبسایت آلما وب با وردپرس بوده است و برای همین تصاویر حساب های کاربری شما را بر اساس تصاویر درج شده درون وبسایت گراواتار نمایش میدهد.

پس اگر میخواهید که تصویر خود را درون سایت تغییر دهید یا تصویری برای حساب کاربری خود نمایش دهید بایستی به سایت گراواتار برای این امر مراجعه کنید.

چطور میتوانم محصولات آموزشی سایت را دریافت کنم؟

محصولات آموزشی درج شده درون سایت چهار دسته میباشد:

  • دوره های آموزشی رایگان
  • دوره های آموزشی نقدی
  • کتاب های آموزشی رایگان
  • کتاب های آموزشی نقدی

در محصولات ارائه شده به صورت رایگان شما میتوانید بدون پرداخت مبلغی درون سایت از محصولات ارائه شده ما بعد از عضویت درون سایت استفاده کنید.

در محصولات ارائه شده به صورت نقدی شما میتوانید از کیف پول خود برای اینکار یا درگاه آنلاین برای پرداخت در این امر استفاده کنید.

در برخی از مناسبت ها ما کیف پول شما را به صورت اتوماتیک شارژ میکنیم و فقط کافی است که درون سایت عضو شوید تا از خدمات ما استفاده کنید.

دیگر خدمات شما به چه دردی میخورد؟

شما در مسیر فعالیت خود به بسیاری از خدمات احتیاج پیدا خواهید کرد که تیم ما این نیازها را از پیش شناسایی کرده و برایشان راهکارهایی در نظر گرفته است.

شما از خدمات ارائه شده درون سایت برای افزایش میزان درآمد خود، افزایش میزان آگاهی خود و همچنین طراحی و اپلیکیشن کسب و کارتان استفاده کنید.