قبل از عضویت ، خرید ، دانلود و یا استفاده از محصولات و خدمات آلما وب کلیه قوانین و مقررات زیر را مطالعه کنید استفاده از محصولات و خدمات آلما وب به معنای پذیرش کامل قوانین و مقررات آلما وب خواهد بود .

در صورتی که قوانین و مقررات آلما وب را قبول ندارید هم اکنون این وب سایت را ترک کنید .

سلب مسئولیت

  • کلیه محصولات در آلما وب خارجی بوده و بدون رضایت و کسب اجازه از صاحب اثر آن به فروش می رسند مبلغی که شما پرداخت می کنید تنها هزینه پشتیبانی و فارسی سازی می باشد و کسب رضایت از صاحب اثر و کلیه موارد و احکام شرعی و قانونی بر عهده شماست و موارد مذکور از گروه آلما وب سلب می گردد.
  • گروه آلما وب محصولات را همانگونه که هستند از سایت های خارجی دریافت و پس از بومی سازی برای فارسی زبانان در حساب کاربری خریداران فعال می کند

تحویل محصول

  • به محض اینکه پرداخت مشتری در آلما وب تکمیل شود ، خریدار می تواند با ورود به حساب کاربری خود و در بخشدانلود های من می توانند محصولات خریداری شده را دانلود نمایند . همچنین یک ایمیل تائید پرداخت به همراه لینک های دانلود محصولات خریداری شده برای خریدار ارسال می گردد . بنابراین از یک ایمیل کاملاً معتبر برای خرید استفاده کنید .
  • محصولات خریداری شده همراه با بروزرسانی های رایگان به خریداران ارائه خواهند شد .

بازگشت وجه

کلیه فروش های آلما وب نهایی و قطعی می باشند . هیچگونه بازگشت وجهی صورت نخواهد گرفت مگر اینکه محصول غیر قابل استفاده باشد.

در صورتی که محصول غیر قابل استفاده باشد پس از ۴۸ ساعت اگر گروه آلما وب از حل مشکل محصول سر باز زد کل مبلغ بصورت کامل مسترد خواهد شد .

پشتیبانی

  • مدت زمان ارائه خدماتپشتیبانی محصولات آلما وب یکساله خواهد بود و پس از آن کاربر می بایست ۲۰% از بهای محصول را بابت تمدید پشتیبانی به مدت یکسال پرداخت نماید . درخواست نصب رایگان قالب ها بعد خرید انجام خواهد و مدت زمان نصب قالب ها بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت خواهد بود همچنین پاسخگویی به سوالات بعد از خرید از طریق تیکت بین ۲ تا ۲۴ ساعت متغییر خواهد بود.
  •  نصب رایگان محصولات: فقط قالب های تجاری که خریداری شده اند به صورت رایگان نصب می شوند همچنین نصب فقط بر روی وردپرس خام انجام می شود و نصب بر روی سایت های که مطالب و محصولاتی دارند با هزینه انجام میشود.
  • محدوده ی فنی پشتیبانی محصولات: پشتیبانی مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در قالب است نه مشکلات و ارور های وردپرس (هر چند تمام سعی ما در رفع تمامی مشکلات است اما زمان ما را یاری نمیکند) اما راهنمایی های ابتدایی مورد نیاز نیز از طریق بخش پشتیبانی، ارائه می شود.

 

پایان مدت محصولات و خدمات

در صورتی که یکی از موارد زیر محقق گردد وب سایت آلما وب کلیه فعالیت و سرویس های خود را متوقف نموده و خریداران هیچگونه حقی در استفاده از خدمات آلما وب نخواهند داشت :

  • فوت صاحب امتیاز آلما وب
  • عضویت کشور ایران در کنوانسیون برن
  • احراز هویت ایرانی یا مسلمان بودن صاحب محصولی در آلما وب (آلما وب آن محصول را حذف خواهد کرد)