شرایط استفاده از دوره ها


تمامی علاقه مندان به آموزش و مطالب آموزشی وبسایت آلما وب میتوانند در دوره های آموزشی وبسایت آلما وب ثبت نام کرده و از آموزشهای ما استفاده کنند.

لازم به ذکر است که ما نیاز شما را درک کرده ایم و بر اساس میزان نیاز شما به شما آموزش میدهیم و از ارائه آموزشهای اضافی پرهیز کرده ایم چرا که امکان دارد با این اقدام شما را نسبت به یادگیری دلسرد کنیم.

ثبت نام در دوره ها


شما بعد از کلیک کردن بر روی دوره ی مد نظر خود میتوانید سرفصلهای گفته شده در آن دوره را مشاهده کنید و در سایدبار نیز هزینه دوره اعلام شده است.

بعد از ثبت نام شما میتوانید به سر فصل های دوره دسترسی پیدا کنید.

پرداخت


برای استفاده از دوره هایی که غیر رایگان هستند شما ملزم به پرداخت هزینه آن دوره به صورت آنلاین و اینترنتی میباشد. روشهای پرداخت ما امن و معتبر هستند و با استفاده از درگاه های واسط اینترنتی معتبر شما پرداخت خود را انجام میدهید.

در برخی از مناسب ها اعتبارات هدیه ای به حساب شما واریز میشود و شما میتوانید از این اعتبارات برای پرداخت های خود در سایت استفاده کنید.

لازم به ذکر است که این اعتبارات دریافت شده قابل برداشت از سایت نیست و شما میتوانید با استفاده از این اعتبارات هدیه از امکانات سایت استفاده کرده و اگر میخواهید این اعتبار را در جای دیگر سایت استفاده کنید میتوانید این موضوع را از طریق تیکت اعلام کنید.

تمامی هزینه ها درون سایت بر اساس تومان میباشد.

بازگشت وجه


بازگشت وجه برای دوره ها غیر قابل امکان هست و برای برخی از امکانات دیگر وبسایت آلما وب تا حداکثر ۲۴ ساعت بعد از پرداخت قابل انجام میباشد.

پشتیبانی دوره ها


شما میتوانید سوالات خود و درخواستهای خود را از طریق تیکت اعلام بفرمایید کارشناس و پشتیبان مرتبط با دوره با شما در اسرع وقت تماس خواهد گرفت.

تیم پشتیبانی وبسایت آلما وب پاسخگو تیکت ها و امور مرتبط با پشتیبانی تمام قسمت های سایت میباشد.

تیم پشتیبانی وبسایت آلما وب سعی میکند در کمترین زمان ممکن پاسخگوی تیکت های شما باشد.

حساب کاربری


برای اکثر فعالیت های خود نظیر خرید یا شرکت در دوره نیاز به یک حساب کاربری دارید. وارد کردن اطلاعات درست و یک ایمیل و شماره موبایل معتبر باعث میشود که ما با شما راحت تر بتوانیم ارتباط برقرار کنیم.

حتما از یک گذرواژه مطمئن استفاده کنید.

از در اختیار گذاشتن نام کاربری و رمز عبور خود به اشخاص ثالث خودداری کنید زیرا شما مسئول اتفاقاتی هستید که به پروفایل کاربری شما مرتبط می گردد.

در صورتی که فرد دیگری بدون اجازه شما به اطلاعات کاربری شما دسترسی پیدا کرد حتما در اولین فرصت به ما گزارش دهید.

در مواردی که اختلافات به وجود آمده ناشی از به اشتراک گذاشتن حساب کاربری خود با دیگران باشد آلما وب مقصر این امر نیست و مسئولیت حل اختلافات پیش آمده با خودتان است.

در صورت نقض قوانین یا ایجاد هرگونه تهدید یا خطر احتمالی از طرف حساب کاربری شما، دسترسی شما به حساب کاربری محدود و یا لغو میگردد.

استفاده از هرگونه نام جعلی یا تقلبی و یا ایمیل نامعتبر در جهت سوء استفاده های احتمالی یا نقض حقوق اشخاص دیگر موجب مسدود شدن جساب کاربری شما میگردد.

حقوق مالکیت مادی و معنوی دوره ها


شما با ارسال نظرات، پیشنهادات، ایده ها و هرگونه محتوا برای ما به ما مجوز استفاده از آن برای نشر و به اشتراک گذاری را میدهید.

وبسایت و کلیه مطالب، ویژگی ها و قابلیت های آن متعلق به آلما وب میباشد و از قانون کپی رایت جمهوری اسلامی ایران تبعیت میکند.

شما حق تولید، نشر، اصلاح، ایجاد محتوای مشتق شده و هرگونه اطلاعات و محتوای وبسایت را برای استفاده تجاری یا باز نشر را در صورت ذکر منبع دارید.

شما حق استفاده از فیلم ها، تصاویر و متون آلما وب را برای استفاده تجاری یا باز نشر در صورت ذکر منبع دارید.

شما حق فروش و انتشار محصولات آموزشی آلما وب را ندارید، آلما وب میتواند با ارائه مستندات به پلیس فضای سایبری، نسبت به اعاده حقوق مدرسین و ناشرین اقدام نماید.

در صورت تخلف و انتشار محصولات آموزشی، حساب کاربران برای همیشه مسدود میگردد و اجازه دسترسی مجدد به محصولات را نخواهند داشت.

تغییرات


آلما وب میتواند در هر زمان سیاست های سایت خود را تغییر دهد. تغییرات اطلاع رسانی شده و در صورت ادامه استفاده شما از وبسایت به معنای پذیرش سیاست های جدید از طرف شما می باشد.