0
0

شرایط و قوانین

به آلما وب خوش آمدید.

هر سرویس دهنده ای در دنیای واقعی و مجازی بر پایه یک سری قوانین و مقررات بنا شده است تا بتواند محیط عادلانه و بهتری برای مخاطبان خود ایجاد کند.

به همین منظور ما در آلما وب یک سری قوانین و مقررات را گرده هم آورده ایم، که به شرح زیر آنها را توضیح خواهیم داد.

دقت کنید که عضویت در سایت و شرکت در دوره های آموزشی آلما وب، به منزله مطالعه و قبول قوانین و مقررات مربوطه است.

قوانین حساب کاربری

اکثر امکانات آلما وب مربوط به اعضای آن می شود و اگر شما قصد استفاده از این دسته از محتوا را دارید، نیاز است ابتدا در سایت آلما وب عضو شوید، داشتن یک حساب کاربری ملزم به رعایت قوانین زیر می باشد:

 1. شما موظف هستید در هنگام عضویت در سایت تمام اطلاعات را به شکل صحیح و معتبر وارد کنید، از جمله ایمیل
 2. در صورتی که فرد دیگری بدون اجازه شما به اطلاعات کاربری شما دسترسی پیدا کرد حتما در اولین فرصت به شما گزارش دهید.
 3. از در اختیار گذاشتن نام کاربری و رمز عبور خود به اشخاص ثالث خودداری کنید زیرا شما مسئول اتفاقاتی هستید که به پروفایل کاربری شما مرتبط می گردد.
 4. هر حساب کاربری تنها مجاز است توسط یک شخص استفاده شود، در صورت استفاده چندین شخص از یک اکانت آلما وب این حق را برای خود محفوظ میداند که اکانت مورد نظر را مسدود نماید.
 5. استفاده از هر گونه نام جعلی یا تقلبی و یا ایمیل نامعتبر در جهت سو استفاده های احتمالی یا نقض حقوق اشخاص دیگر موجب مسدود شدن حساب کاربری می گردد.
 6. شما حق ندارید هویت و موقعیت جغرافیای خودتان را پنهان کنید یا به شکلی دیگر جلوه دهید، شما حق ندارید خودتان را جای کسی دیگر معرفی کنید.
 7. چون سیستم آلما وب دارای کیف پول است شما نباید با روش های غیر صحیح عددهای کیف پول خود را افزایش دهید، در صورت چنین اقداماتی حساب کاربری شما مسدود و ضررهای زده توسط حساب شما از طریق مراجع غذایی ذی ربط توسط آلما وب اقدام میشود

حریم شخصی کاربران

امروزه حفظ حریم شخصی برای اکثرافراد جامعه بسیار مهم است، همانطور که این مسئله برای ما مهم است.

ما در آلما وب سعی داریم با حفظ حریم شخصی شما، حاشیه امنی برای فعالیتتان در آلما وب بوجود آوریم.

اطلاعاتی که از شما در روند عضویت دریافت میکنیم نز آلما وب محفوظ مانده و در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالث به جز در مواردی که به درخواست قانون و مراجع ذی صلاح الزام آور باشد، قرار نخواهد گرفت.

اعلام نظر و نقد یا پیشنهاد

در صورت مشاهده هرگونه از موارد زیر در بخش نظرات و همچنین بخش بحث و گفتگوهایی که توسط شما ایجاد شده، حذف خواهد گردید و در صورت تکرار حساب کاربری شما بسته خواهد شد:

 1. هرگونه نشر محتوا بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا خلافیت جرایم اینترنتی
 2. نشر محتوای نادرست، گمراه کننده، فریبنده، رکیک و بر خلاف شئونات عرف جامعه
 3. هرگونه توهین به اشخاص ثالث و تجاوز به حریم خصوصی آنها
 4. محتوای حاوی ویروس، جاسوس افزار و موارد مشابه
 5. هرگونه محتوای حاوی هرزنامه
 6. اطلاعات شخصی یا حساس افراد

حقوق مالکیت معنوی

 1. شما با ارسال نظرات، پیشنهادات، ایده ها و هرگونه محتوا برای ما به ما مجوز استفاده از آن برای نشر و به اشتراک گذاری را خواهید داد.
 2. وبسایت و کلیه مطالب، شامل محتوای متنی و ویدیویی سایت، متعلق به آلما وب بوده و از قانون کپی برداری جمهوری اسلامی ایران تبعیت میکند.
 3. شما حق تولید، نشر، اصلاح، ایجاد محتوای مشتق شده هرگونه اطلاعات و محتوای وبسایت را برای استفاده تجاری یا باز نشر ندارید.
 4. تمام اطلاعاتی که ما در وبسایت جمع آوری میکنیم زیر نظر سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران می باشد.
 5. شما حق استفاده از بخشی از فیلم ها، تصاویر و یا متن به شکل جدا شده از بستر اصلی آن را برای استفاده تجاری یا باز نشر آن نخواهید داشت.

نظارت بر محتوا

آلما وب حق دارد به صلاحدید خود نوشته های کاربران و تولید کنندگان محتوا که روی سایت قرار میگیرند و از قوانین سایت تبعیت نمی کنند را ویرایش و حذف و یا کلا از انتشار آن جلوگیری کند.

ما در آلما وب سعی داریم که محتوای سالم و با کیفیت و به دور از هرگونه توهینی داشته باشیم.

عدم رعایت قوانین

در صورت عدم رعایت قوانین مندرج شده در این صفحه، آلما وب این حق را برای خود محفوظ می دارد که بلافاصله دسترسی شما به وبسایت را معلق کند یا بطور کلی به پایان برساند و اکانت شما (یا بخشی از آن) را مسدود کند.

آلما وب حق دارد هرکدام از موارد ذکر شده در ذیل را تغییر دهد یا به صورت دائم یا موقت مسدود کند:

 1. محدود کردن شما از دسترسی به بخش یا تمام محتوای قابل استفاده در اکانت شما، از جمله محصولات خریداری شده

چون درآمد وبسایت آلما وب توسط سیستم کوپن دار بین مردم تقسیم میشود ما در مسائل مالی و درآمدی وبسایت بسیار جدی عمل می کنیم. پس از شما درخواست میشود که در صورت تمایل به کسب خدمات وبسایت آلما وب در رعایت قوانین و مقررات که به نحوی این رعایت به نفع خود شماست کوشا باشید.

امنیت وبسایت

امنیت بخش مهمی از هر کسب و کار به شمار می آید، که حفظ آن باعث ایجاد فضای راحت تر بین افرادی که از یک سرویس استفاده میکنند میشود، شما با عضویت و فعالیت در آلما وب تعهد میدهید:

 1. هیچ گونه کاری که باعث از کار افتادن، یا آسیب و حمله به وبسایت شود را انجام ندهید.
 2. از هیچ گونه ربات یا نرم افزارهای مشابه برای دسترسی به محتوای محرمانه و یا رسیدن به یک هدف غیر قانونی یا نقض قوانین وبسایت استفاده نکنید.
 3. از هیچ گونه ویروس، تروجان، کرم و موارد مخرب مشابه دیگر برای آسیب رساندن به وبسایت استفاده ننمایید.
 4. هیچ گونه هرزنامه ای در بخش نظرات و گفتگو وارد نکنید.

اگر وبسایت حاوی لینک ها به سایت های دیگر و منابع ارائه شده توسط اشخاص ثالث باشد، این لینک ها فقط برای راحتی شما ارائه می شوند. ما هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن سایت یا منابع نداریم و هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنها و یا از دست دادن یا خسارت ناشی به علت استفاده از آنها را نداریم.

خرید محصولات

 1. محصولاتی که عنوان رایگان در آنها قید شده است، بصورت رایگان قابل استفاده خواهند بود.گ
 2. برخی از محصولات ما را شما میتوانید خریداری کرده و بعد از خریداری از این محصولات استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که سیستم آلما وب با هدف گزاری بلند مدت بر روی افزایش میزان ثروت و دانش و آگاهی شما و پیشرفتتان در مسیر فعالیت تحت وب پا در عرصه وب گذاشته است. برای همین امر ما در برخی از مناسب ها به شما هدایای نقدی ای برای حسابتان واریز میکنیم و شما میتوانید از این هدایای نقدی برای خرید محصولات آنلاین استفاده کنید.

لازم به ذکر است که این مبالغ تنها برای خرید محصولات عرضه شده درون وبسایت آلما وب است و شما نمیتوانید از این موجودی در دیگر قسمت ها استفاده نمایید.

استفاده از خدمات

شما میتوانید از دیگر خدمات استفاده شده درون سایت به راحتی استفاده کنید.

درخواست خود را ثبت کرده تا کارشناسان ما در اولین زمان با شما تماس بگیرند.

پرداخت در سایت

 1. برای استفاده از دوره های غیر رایگان و یا افزایش موجودی کیف پول ملزم به پرداخت هزینه آن به شکل اینترنتی میباشید. روش های پرداخت ما امن و معتبر هستند.
 2. پرداخت هزینه دوره بر اساس تومان میباشد.
 3. شما موظف هستید برای پرداخت از کارت بانکی معتبر استفاده کنید. اکیدا از استفاده از کارت های غیر مجاز خودداری نمایید.
 4. هر شخص می تواند تنها برای خود از طریق اکانت خود دوره ای را پرداخت و مورد استفاده قرار بدهد.
 5. خرید گروهی کاملا غیر قانونی می باشد و آلما وب هیچگونه رضایتی از این موضوع ندارد.

بازگشت وجه

به دلیل اینکه درآمد وبسایت آلما وب توسط سیستم کوپن دار بین مردم تقسیم میشود ما نمی توانیم وجه های پرداخت شده را باز گردانیم.

پشتیبانی دوره ها

ما خود را در راکت موظف می دانیم، پشتیبانی کاملی برای دوره هایی که در اختیار شما قرار داده ایم داشته باشیم.

شما میتوانید سوالات پیش آمده برای خودتان را در پایین دوره ها و در قسمت نظرات مطرح نمایید تا کارشناسان و مدرس دوره سوال شما را پاسخ بدهد.

محتوای در اختیار گذاشته شده دوره

مالکیت معنوی و مادی هرگونه محتوایی از دوره ها که به شکل فایل های متنی، تصویری، صوتی و یا فیلم در اختیار شما قرار میگیرد متعلق به آلما وب می باشد و یادگیرنده حق هیچ گونه کپی برداری، تغییر، ویرایش و اقتباس آن محتوا نخواهد داشت.

همچنین هر شکلی از در اختیار قرار دادن محتوا به اشخاص ثالث نظیر واگذاری، فروش، اجاره، قرض، نشر و باز توزیع غیر قانونی و حرام است.

این کار نه تنها آلما وب را تضعیف می کند بلکه حقوق مدرس و دیگر یادگیرنده ها را خدشه دار میکند.

تغییرات

ما میتوانیم در هر زمان بر اساس نیاز سیاست های آلما وب را تغییر دهیم، بخش هایی از قوانین را حذف و یا تغییر دهیم یا بند هایی به آن اضافه کنیم.

البته بعد از هرگونه تغییر، ادامه فعالیت شما در آلما وب به منزله موافق بودن با قوانین جدید به شمار می آید.

در صورت عدم توجه و رعایت قوانین جدید نیز آلما وب این حق را دارد که اکانت شما را مسدود و یا حذف نماید.