فروش مدل‌های جدید گوشی‌های اپل کمتر از گذشته خواهد بود

مدل‌های سال ۲۰۱۹ آیفون‌های اپل در زمانی کمتر از دو ماه معرفی خواهند شد. انتظار می‌رود که تغییراتی در ابعاد این سری گوشی‌ها و باتری این گوشی مشاهده کنیم.

باتری نسل بعدی گوشی‌های آیفون قرار است با قابلیت شارژ معکوس بی‌سیم تولید شود، به همین منظور برای افزایش بازدهی باتری باید ظرفیت آن هم افزایش یابد.

این قابلیت ابتدا توسط هوآوی با گوشی Mate ۲۰ Pro و با نام اشتراک نیرو معرفی شد و پس از آن سامسونگ همین فناوری را روی گوشی‌های سری Galaxy S10 خود مورد استفاده قرار داد و حالا نوبت به iPhone 11 رسیده است.

کاربران این گوشی‌ها قادر خواهند بود از iPhone11 خود به عنوان یک پد شارژر برای دوباره شارژ کردن ایرپاد، اپل واچ یا دیگر گوشی‌های آیفون استفاده کنند.

موضوع این است که نیروی باتری دستگاه میزبان است که به باتری دستگاه مورد نظر منتقل می‌شود در نتیجه تجهیز گوشی به یک باتری بزرگتر مسئله‌ای اجباری است.

آیفون جدید با ترکیب دوربین مربع شکل تولید می‌شود

تغییر دیگری که انتظار می‌رود در گوشی‌های آیفون امسال اتفاق بیفتد تغییر ترکیب دوربین سه‌گانه این گوشی هوشمند خواهد بود.

دوربین سه‌گانه iPhone 11 قرار است به صورت مربعی‌شکل کنار هم قرار گیرند که ترکیب آن با حضور فلش LED در کنار لنز‌ها کامل خواهد شد.

دو مدل برتر آیفون‌های امسال یعنی iPhone 11 و iPhone 11 Max دارای سه لنز دوربین خواهند بود، ولی iPhone 11R فقط دو لنز خواهد داشت.

طراحی جدید این گوشی بحث‌های زیادی در پی داشته است، چون بسیاری از طرفداران و کاربران آیفون هستند که اعتقاد دارند ترکیب دوربین این گوشی باعث زشت شدن آن خواهد شد.

انتقال تجربه صحیح در مسیر کسب و کارهای آی تی یکی از مهمترین اصول برای رشد هستش، در کتاب ۵۱ قدم برای موفقیت در جهان سوم این تجربیات رو که خودم برای رسیدن به موفقیت طی کردم رو برای شما نوشتم امیدوارم که بتونید از این تجربیات به درستی استفاده کنید.

میخواهم کتاب را تهیه کنم

سال ۲۰۱۸ سال خوبی برای اپل نبود چرا که میزان فروش این گوشی‌ها با وجود معرفی مدل‌های جدید کمتر از گذشته شد.

نظر یکی از تحلیلگران بازار دیجیتال

جون ژانگ، یکی از تحلیلگران بازار دیجیتال بر این عقیده است که فروش مدل‌های سال ۲۰۱۹ آیفون ناامیدکننده خواهد بود و همچنین پیش‌بینی می‌کند که فروش خوب اخیر تبلت‌های آیپد در نیمه دوم امسال آهسته‌تر خواهد شد.

بسیاری از تحلیلگران اقتصادی و دنیای فناوری هم وجود دارند که این پیش‌بینی را برای گوشی‌های امسال اپل هم کرده‌اند.

با این وجود، اپل با فروش تبلت‌های جدید خود موفق شد میزان درآمد خود را نسبت به سال گذشته ۲۲ درصد افزایش دهد با این که بازار تبلت در سال ۲۰۱۸ بسیار ضعیف بود.

اپل هم به تازگی با معرفی و عرضه iPad Pro جدید و دیگر مدل‌های آیپد نفس تازه‌ای به بازار تبلت‌ها داد.

حال باید منتظر ماند تا گوشی‌های جدید شرکت اپل معرفی و عرضه شوند و با وجود آن‌ها بازار را برای شرکت اپل سنجید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *