برای آینده کسب و کارت فروشگاهت رو آنلاین کن!

با تغییر سبک خرید و فروش محصولات  از حالت سنتی به اینترنتی و افزایش تمایل مردم به خرید آنلاین

نیازمندیم که کسب و کار خودمون رو آپدیت کنیم تا از بازار جدیدی که شکل گرفته جا نمونیم.

ویژگی ها

تیم آلما وب با داشتن آگاهی نسبت به امکانات مورد نیاز فروشگاه های اینترنتی کسب و کار شما سعی به طراحی و اجرای وبسایت فروشگاهی شما میکنه!

روند اجرایی

مشاوره

طراحی و اجرا

آموزش

پشتیبانی

سوالات متداول

میزان استفاده کنندگان از فضای اینترنت روز به روز در حال افزایش میباشد و بستر آنلاین قابلیت های بی نظیری برای افزایش میزان مخاطبان محصولات شما عزیزان به شما میدهد و میتوانید با استفاده از این فضا و امکانات میزان فروش و درآمد خودتان را افزایش چشمگیری بدهید.

بدیهی است که کسب و کارها به دنبال راه های جدیدی برای افزایش میزان فروش خود هستند و شما نیز میتوانید با استفاده از این بستر و این امکانات فروشتان را افزایش دهید و یکی از بهترین امکاناتی که با استفاده از فضای اینترنت میتوانید مشتریانتان را بیشتر کنید داشتن فروشگاه اینترنتی است.

محیط کاربری طراحی شده برای قسمت پست و انبار فروشگاه اینترنتی شما بسیار ساده و به اصطلاح کاربر پسند میباشد و طوری طراحی شده است که تمامی نیازهای فروشگاه اینترنتی را در زمینه انبارداری و پست محصولات سفارش شده تأمین کند.

اپلیکیشن های فروشگاه های اینترنتی امکانات اطلاع رسانی و سطح دسترسی کاربران را رشد میدهد و بعنوان مثال شما میتوانید با داشتن اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی و ارسال نوتیفیکیشن میزان قابل توجهی از مشتریان و مخاطبان خود را به سمت پیام مدنظر خود بکشانید.

هدف اصلی از داشتن اپلیکیشن ها در کنار وبسایت فروشگاه اینترنتی افزایش میزان رضایت کاربران شما از در دسترس بودن اطلاعات و برقراری ارتباطات مادام با مخاطبینتان میباشد.

در مرحله آموزش ما صفر تا صد نحوه‌ی کار با وبسایت فروشگاهیتان را به شما آموزش میدهیم و شما عزیزان میتوانید محصولات، سفارشات و هر آنچه که درون فروشگاه اینترنتی با آن سروکار دارید را در این مرحله بصورت کامل فرا بگیرید.