0
0

مجله Smashing Book mastering html

25 بازدید

با سلام خدمت کاربران وبسایت آلما وب، علی اکبر صادقی هستم و در این پست قصد دارم به شما مجله Smashing Book mastering html معرفی کنم و در ادامه مطالب لینک دانلود این مجله را قرار بدهم تا در صورت تمایل مجله را دانلود کرده و مورد مطالعه قرار بدهید.

همانطور که میدانید برای اینکه بتوانید وبسایتهایی با کیفیت طراحی کنید باید طراحی های خود را بر اساس دانش روز به روز کنید و این به روز کردن هم باعث افزایش امنیت و کارایی وبسایت شما میشود و هم در دیدگاه موتورهای جستجو گر میتوانید وبسایتی باشید که دارای تکنولوژی های بروز در کدنویسی است که همین امر باعث افزایش رتبه وبسایت شما خواهد شد.

HTML

همانطور که میدانید زبان نشانه گذاری HTML زبانی است که توسط آن اسکلت صفحات وبسایت طراحی میشود و اولین زبانی است که برنامه نویسان باید در مسیر فرآیند طراحی سایت یادبگیرند و بعد از یادگیری میتوانند به گام دیگر آموزش مراجعه نمایند.

HTML5 ورژنی جدید از زبان HTML است که در این ورژن با اضافه شدن تگ های جدید و از جمله ی آنها تگ های معنایی دست شما برای طراحی نسبت به قبل بازتر شده است.

شما در این ورژن از HTML میتوانید از کاربران ورودی های جدیدی دریافت نمایید.

شما بعد از مطالعه ای این مجله نسبت به تگ های HTML و همچنین ورژن جدید آن یعنی HTML 5 تسلط کامل پیدا خواهید کرد و میتوانید اسکلت وبسایتهای خود را بر اساس دانش روز طراحی نمایید.

برای دانلود این کتاب میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
http://alma-web.ir/?p=1480
اشتراک گذاری:
علی اکبر صادقی
سلام من علی اکبر صادقی موسس و یکی از مدرسین وبسایت آلما وب هستم و قصد دارم توی این وبسایت تجربیاتم رو با شما در میون بگذارم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد مجله Smashing Book mastering html

امکان ثبت نظر جدید بسته شده است.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.