مشکل اصلی برای موفقیت استعداد نیست

چند نفر از افراد فامیل، دوستان و آشنایان رو میشناسید که برای سرپوش گذاشتن روی تنبلی و سکونشون یا چه میدونم برای بی تحرکی، برای شکست و… بهونه‌های مختلفی رو میارن؟
امروز میخوام براتون درباره‌ی رابطه موفقیت و استعداد صحبت کنم تا شما بدونید که این دوتا مقوله‌ای هستند که جدا از هم کار میکنند و الزام آور موفقیت استعداد نیست و این ویدیو رو هم برای شما توی سایت و توی کانال آپارات قرار دادم برای اینکه مطلب رو بتونید به درستی درک کنید.

چند نفر رو میشناسید که با داشتن مدارک تحصیلی عالی هنوز به موفقیت نرسیدن؟آیا این افراد بی استعداد بودن یا اینکه راه رو بلد نبودن؟ اگه این افراد استعدادی نداشتن پس چطور موفق به فارغ التحصیلی در مسیر آموزشی خودشون شدند؟

مشکل اصلی اینه که ما فرق بین آموزش و پرورش رو نمیدونیم، اما هممون مدت زمان زیادی رو درون سیکل آموزشی و پرورشی سپری کردیم، بدون آموزش و پرورش مورد نیاز زندگی.

اون دسته از آدمهایی که به موفقیت میرسند برای این نیست که استعداد دارند، برای این هستش که برای مسیر هدفشون پروریده شدند و به درستی هم آموزش دیدند.

کشورهایی که بعد از جنگ جهانی دوم با خاک یکسان شده بودند و امروز به یکی از کشورهای قوی در جهان تبدیل شده بودند به خاطر این هستش که این کشورها مردمانی آموزش دیده و پرورش داده شده برای خودشون درست کردند.

شما هم نیاز به این دارید که برای موفقیت آموزشی درست ببینید و به تبع اون و در کنار آموزشتون به درستی پرورش داده بشید، اون موقع هست که به موفقیت میرسید.

موفقیت نیاز به استعداد نداره نیاز به آموزش و پرورش صحیح داره

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *