,

معرفی نسخه اقتصادی کنسول جدید نینتندو

کنسول بازی

چند ماه است که شایعه‌ای در فضای مجازی مبنی بر اینکه نینتندو قصد دارد کنسول جدیدی را وارد بازار کند، منتشر شده است؛ سرانجام شرکت نینتندو به شایعات پایان داده و کنسول جدید خود که Nintendo Switch Lite نام دارد را معرفی کرد.

این کنسول از روی کنسول قبلی و قدرتمند این شرکت ساخته شده است که فقط قابل حمل است و امکان استفاده از داک در آن وجود ندارد.

از آنجایی که این کنسول امکان استفاده از داک را ندارد، به تلویزیون و مانیتور وصل نخواهد شد و گیمر فقط می‌تواند از نمایشگر خود کنسول استفاده کند.

کنسول Nintendo Switch Lite دارای طراحی یکپارچه است و کنترلر‌های این کنسول قابلیت جدا شدن ندارند. در این کنسول علاوه بر حذف داک، IR Motion camera و همچنین قابلیت HDR نیز حذف شده است و نینتندو سعی کرده است تا کنسولی را در اختیار گیمر‌ها قرار دهد که از نظر اقتصادی، برای گیمر‌هایی که قصد دارند از کنسول سوییچ فقط در حالت دستی استفاده کنند، به صرفه باشد.

عملکرد این کنسول برای گیمرها

گیمر‌ها برای اجرای بازی‌های در حالت دو نفره باید کنترلر‌های کنسول سوییچ را به طور جداگانه خریداری کنند و به این ترتیب عناوین را از نمایشگر کنسول اجرا نمایند؛ اما تمامی عناوین سوییچ روی این کنسول اجرا نمی‌شوند و برای اجرای بازی نیز روی این کنسول محدودیت اعمال شده است.

روی این کنسول تنها عناوینی اجرا می‌شوند که از قابلیت handheld mode پشتیبانی کنند، یعنی قابلیت اجرا شدن روی نمایشگر خود کنسول را داشته باشند، برای اطلاع از اینکه کدام بازی‌ها از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند کافی است پشت بسته‌بندی بازی را نگاه کرده و در صورتی که علامت handheld mode وجود داشت، این بازی روی کنسول Nintendo Switch Lite اجرا خواهد شد.

انتقال تجربه صحیح در مسیر کسب و کارهای آی تی یکی از مهمترین اصول برای رشد هستش، در کتاب ۵۱ قدم برای موفقیت در جهان سوم این تجربیات رو که خودم برای رسیدن به موفقیت طی کردم رو برای شما نوشتم امیدوارم که بتونید از این تجربیات به درستی استفاده کنید.

میخواهم کتاب را تهیه کنم

برخی از عناوینی که روی این کنسول اجرا می‌شوند Super Smash Bros، Super Mario Odyssey، Zelda و عناوینی از این قبیل هستند. این کنسول ظاهرا سخت افزاری مشابه با کنسول Nintendo Switch دارد و شرکت نینتندو تغییری در سخت افزار این کنسول ایجاد نکرده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *