0
0

وبسایت کوپن دار

160 بازدید

با سلام خدمت کاربران وبسایت آلما وب، علی اکبر صادقی هستم و در این ویدیو قصد دارم به شما وبسایت کوپن دار رو که یکی از استارتاپ های من هست رو به شما عزیزان معرفی کنم.

کوپن دار برای این طراحی شده است که میزان فروش شما عزیزان را افزایش داده و با این کار درآمد شما رشد چشمگیری خواهد کرد از طرفی دیگر این وبسایت میتواند برای جوانان اشتغال زایی ایجاد کند و عزیزان میتوانند با استفاده از سیستم به عنوان همکاری کننده در فروش برای استارتاپ های ایرانی فعالیت کنند و به کسب درآمد بپردازند و از طرف دیگر کاربران عادی و مردم میتوانند با استفاده از سیستم کوپن دار از تخفیفات بهره مند شوند و در پول خودشان صرفه جویی کنند و همچنین میتوانند با خرید دانه با تعداد مشخص در درآمد وبسایت سهیم شوند.

شما عزیزان میوانید با مشاهده ویدیو زیر نسبت به روند فعالیت سیستم کوپن دار آگاهی کسب کنید.

در صورتی که نسبت به این استارتاپ سوالی دارین میتوانید در پایین این پست سوالات خود را بپرسید و در صورت تمایل به عضویت و فعالیت با سیستم کوپن دار میتوانید از طریق این لینک اقدام به ورود به وبسایت و عضویت و فعالیت نمایید.

لازم به ذکر است که آموزش های لازم برای کار کردن با کوپن دار و پنل های کوپن دار درون خود وبسایت کوپن دار داده شده است و شما عزیزان میتوانید از این آموزش ها استفاده کرده و از قابلیت های سیستم کوپن دار برای افزایش درآمد و کاهش میزان هزینه های خود استفاده کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
http://alma-web.ir/?p=1696
اشتراک گذاری:
علی اکبر صادقی
سلام من علی اکبر صادقی موسس و یکی از مدرسین وبسایت آلما وب هستم و قصد دارم توی این وبسایت تجربیاتم رو با شما در میون بگذارم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد وبسایت کوپن دار

امکان ثبت نظر جدید بسته شده است.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.