دانلود رایگان کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ اثر اسپنسر جانسون

  • نام: چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟
  • نویسنده: اسپنسر جانسون
  • کشور: ایالات متحده آمریکا
  • گونه: خودیاری / انگیزشی
  • ناشر: Puntam Adult
  • تاریخ انتشار: ۷ سپتامبر ۱۹۹۸
  • منبع دانلود

آموزش و پرورش همیشه شبیه به دو لبه‌ی شمشیر عمل میکنند و مکمل یکدیگر در مسیرعلم میباشند.در کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ سعی شده که آموزشی درست در مسیر پرورش قدرت تغییر در زندگی به شما عزیزان داده شود.

امروز یکی از اهداف سایت آلماوب در دسترس قراردادن منابع مفید برای مطالعه شما عزیزان میباشد.

اسپنسر جانسون - نویسنده کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟!
اسپنسر جانسون

بیوگرافی مختصر درباره‌ی نویسنده‌ی کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

پاتریک اسپنسر جانسون (به انگلیسی: Spencer Johnson) فیزیکدان و نویسنده آمریکایی بود که عمدتاً به دلیل کتاب‌های روانشناسانه اش که در زمینه‌هایی همچون شیوهٔ زندگی هستند (مانند:چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد) شهرت دارد. از جانسون در یو اس ای تودی با عنوان ” پادشاه تمثیل ” نام برده شده چرا که او موضوعات پیچیده را دریافت کرده و پاسخ‌های ساده و کارا ارائه می‌دهد.

این کتاب با نام چه کسی پنیر مرا دزدید نیز شناخته میشود و راه تغییرکردن در زندگی و ایجاد تنوع در زندگی را به شیوه‌ای زیبا، آموزش می‌دهد.

چاپ نخستِ متن اصلیِ کتاب در سال ۱۹۹۸ منتشر شده‌است.

در این داستان چهار شخصیت خیالی ترسیم شده‌اند:

موش‌ها: «اسنیف» و «اسکوری» و آدم‌کوچولوها، «هم» و «هاو». این چهار شخصیت برای نشان‌دادن قسمت‌های ساده و پیچیده‌ی درون ما، بدون توجه به سن، نژاد یا ملیت، در نظر گرفته شده‌اند.

ما، گاهی اوقات، ممکن است مثل اسنیف عمل کنیم که تغییرات را زود بو می‌کشد؛ یا مثل اسکوری که به‌سرعت وارد عمل می‌شود. گاه مانند «هم» می‌شویم که با انکار تغییرات در برابر آن‌ها می‌ایستد، چون‌که می‌ترسد به طرف چیزی بدتر کشیده شود. یا مثل «هاو» که یاد می‌گیرد وقتی شرایط او را به طرف چیز بهتری راهنمایی می‌کند، خود را با آن تغییر وفق دهد.

منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *