0
0

کتاب Apress PHP Object-Oriented Solutions

29 بازدید

با سلام خدمت کاربران وبسایت آلما وب، علی اکبر صادقی هستم و در این مطلب قصد دارم به شما عزیزان کتاب PHP Object Oriented Solutions انتشارات Apress را معرفی کنم و در انتهای مطلب لینک دانلود این کتاب مفید را قرار میدهم تا در صورت تمایل اقدام به دانلود و مطالعه این کتاب مفید نمایید.

OOP

شما برای اینکه بتوانید برنامه نویسی خوب و قوی شوید نیاز به این دارید که برنامه نویسی به روش شی گرا را فرا بگیرید و با استفاده از این اصول برنامه نویسی وبسایت ها و اپلیکیشن ها و حتی نرم افزارهای تحت ویندوز را انجام دهید.

شما عزیزان نیاز به یادگیری فنون و اصول برنامه نویسی به صورت شی گراء را داشته و دارید و میتوانید با استفاده از این اصول و فنون فعالیت های کد نویسی خود را بسیار سریع تر از دیگران انجام دهید.

درست است که محوریت این کتاب پیرامون آموزش برنامه نویسی به زبان PHP است اما رویکرد OOP یا شی گرایی در بسیاری از زبان های برنامه نویسی وجود دارد و شما عزیزان میتوانید در صورت آموزش دیدن درست توسط این کتاب مهارت یاد گرفته شده را در دیگر بسترهای آموزشی استفاده کنید.

به نظر من بهترین آموزش زمانی اتفاق می افتد که همراه با تمرین و برطرف کردن مشکلات پیش آمده در برنامه نویسی باشد.

کتابی که در این نوشته برای شما درج شده است، به صورت تمرینی و برطرف کردن مشکلات در حین برنامه نویسی شی گرا طراحی شده است و شما عزیزان میتوانید با استفاده از این کتاب بر مفاهیم برنامه نویسی شی گرا به صورت کامل مسلط شوید و از آن در برنامه نویسی های خود استفاده کنید.

در انتها در صورت تمایل به دانلود و مطالعه این کتاب و همچنین آموزش اصول و راه حل مشکلات برنامه نویسی شی گراء میتوانید از طریق لینک زیر اقدام به این امر نمایید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
http://alma-web.ir/?p=1611
اشتراک گذاری:
علی اکبر صادقی
سلام من علی اکبر صادقی موسس و یکی از مدرسین وبسایت آلما وب هستم و قصد دارم توی این وبسایت تجربیاتم رو با شما در میون بگذارم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد کتاب Apress PHP Object-Oriented Solutions

امکان ثبت نظر جدید بسته شده است.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.