0
0

کتاب Apress Pro PHP and jQuery

32 بازدید

با سلام خدمت کاربران وبسایت آلما وب، علی اکبر صادقی هستم و در این پست قصد دارم به شما عزیزان کتاب Apress Pro PHP and JQuery را معرفی کنم و در انتهای این مطلب لینک دانلود این کتاب را درج میکنم تا در صورت تمایل اقدام به دانلود و مطالعه این کتاب نمایید.

PHP و Jquery

شما عزیزان میتوانید با استفاده از زبان برنامه نویسی PHP و کتابخانه Jquery وبسایت هایی زیبا و کاربردی طراحی نمایید.

زبان PHP یکی از زبان های برنامه نویسی در سمت سرور است و شما عزیزان میتوانید با استفاده از این زبان برنامه نویسی وبسایت های داینامیک طراحی نمایید.

از دیگر ویژگی های این زبان برنامه نویسی رایگان و Open Source بودن آن است و دیگر ویژگی آن جامعه آماری بالای برنامه نویسان این زبان است و به شما کمک میکند تا در صورت بروز مشکل با استفاده از انجمن ها و جستجو در اینترنت به رفع مشکلات پیش آمده بپردازید.

Jquery یکی از کتابخانه های معروف زبان برنامه نویسی javascript است که شما عزیزان میتوانید با استفاده از قابلیت های درج شده در این کتابخانه زیبایی ها و امکانات بی نظیری به وبسایت خود بدهید که این کار باعث میشود میزان کاربران وبسایت شما افزایش چشمگیری پیدا کنید.

در این کتاب به شما عزیزان آموزش طراحی وبسایت با PHP و کتابخانه Jquery داده میشود و شما عزیزان میتوانید بعد از مطالعه این کتاب به یک برنامه نویس Full stack مقدماتی تبدیل شوید.

در ادامه لینک دانلود این کتاب را برای شما قرار میدهم تا در صورت تمایل اقدام به دانلود و مطالعه این کتاب مفید نمایید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
http://alma-web.ir/?p=1628
اشتراک گذاری:
علی اکبر صادقی
سلام من علی اکبر صادقی موسس و یکی از مدرسین وبسایت آلما وب هستم و قصد دارم توی این وبسایت تجربیاتم رو با شما در میون بگذارم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد کتاب Apress Pro PHP and jQuery

امکان ثبت نظر جدید بسته شده است.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.