0
0

کتاب Apress Pro PHP MVC

60 بازدید

با سلام خدمت کاربران وبسایت آلما وب، علی اکبر صادقی هستم و در این مطلب قصد دارم به شما کتاب Apress Pro PHP MVC را معرفی کنم و در انتهای این مطلب لینک دانلود این کتاب مفید را قرار بدهم تا در صورت تمایل اقدام به دانلود و مطالعه این کتاب نمایید.

MVC

MVC بیشتر برای دسته بندی کدهای نوشته شده در زبان های برنامه نویسی مختلف مورد استفاده قرار میگیرد و هر اسکریپت بسته بر اساس کارایی و قابلیتی که دارد در قسمت مربوط به خود قرار میگیرد تا در صورت نیاز اجرا شود.

MVC مخفف Model و View و Control میباشد و در صورت استفاده از این سبک در کدنویسی میتوانید کدهای خود را خواناتر کرده و در صورت نیاز ویرایش کدهای نوشته شده را سریع تر انجام دهید.

زمانی که شما عزیزان آموزش برنامه نویسی به زبان برنامه نویسی PHP را فرا گرفتید، لازم است که با استفاده از MVC کدهای خود را خواناتر و وبسایت و یا وب اپلیکیشن را طراحی شده را با سرعت بارگزاری بیشتری همراه کنید.

در این کتاب به شما آموزش کدنویسی PHP با استفاده از MVC داده شده است و شما عزیزان میتوانید بعد از مطالعه این کتاب برنامه نویسی به سبک PHP MVC را فرا بگیرید.

در انتهای این مطلب لینک دانلود این کتاب مفید را برای شما عزیزان قرار میدهم تا در صورت تمایل اقدام به دانلود و مطالعه این کتاب نمایید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
http://alma-web.ir/?p=1633
اشتراک گذاری:
علی اکبر صادقی
سلام من علی اکبر صادقی موسس و یکی از مدرسین وبسایت آلما وب هستم و قصد دارم توی این وبسایت تجربیاتم رو با شما در میون بگذارم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد کتاب Apress Pro PHP MVC

امکان ثبت نظر جدید بسته شده است.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.