0
0

کتاب Apress Pro PHP Security

59 بازدید

با سلام خدمت کاربران وبسایت آلما وب، علی اکبر صادقی هستم و در این پست قصد دارم به شما عزیزان کتاب Apress Pro PHP Security را معرفی کنم و در انتها لینک دانلود این کتاب مفید را قرار میدهم تا در صورت تمایل اقدام به دانلود و مطالعه این کتاب مفید نمایید.

امنیت

یکی از مهمترین نکات در برنامه نویسی، برنامه نویسی امن است و شما عزیزان بایستی به طریقی کدنویسی انجام دهید که امنیت وبسایت و یا اپلیکیشن خود تامین بشود.

اگر شما وبسایت هایی بسازید که به آسانی هک شوند و یا اینکه هکرها بتوانند اطلاعات کاربران شما را برداشته و از آن استفاده کنند وبسایت های شما با ریزش کاربر روبرو میشود و شما با شکست روبرو میشود.

لازم است که کدنویسی های انجام شده توسط شما عزیزان به نحوی باشد که وبسایت و اپلیکیشن طراحی شده از لحاظ امنیتی هم بررسی شود و در بین کدهای نوشته شده، کدهای مربوط به امنیت نیز نوشته شده باشد.

در این کتاب به شما آموزش کدنویسی امن برای زبان برنامه نویسی PHP داده میشود و شما عزیزان میتوانید با استفاده از این کتاب از مهارت کدنویسی ایمن در PHP بهره مند شوید.

در انتها برای شما عزیزان لینک دانلود این کتاب مفید را قرار میدهم تا در صورت تمایل اقدام به دانلود و مطالعه این کتاب مفید نمایید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
http://alma-web.ir/?p=1637
اشتراک گذاری:
علی اکبر صادقی
سلام من علی اکبر صادقی موسس و یکی از مدرسین وبسایت آلما وب هستم و قصد دارم توی این وبسایت تجربیاتم رو با شما در میون بگذارم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد کتاب Apress Pro PHP Security

امکان ثبت نظر جدید بسته شده است.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.