0
0

کتاب For Dummies PHP and MySQL Web Development All in One Desk Reference For Dummies

102 بازدید

با سلام خدمت کاربران وبسایت آلما وب، علی اکبر صادقی هستم و قصد دارم در این پست به شما کتاب For Dummies PHP and MySQL Web Development All in One Desk Reference For Dummies را معرفی کنم و در پایان این مطلب لینک دانلود این کتاب مفید را قرار میدهم تا در صورت تمایل به مطالعه این کتاب، اقدام به دانلود و مطالعه این کتاب مفید نمایید.

بهترین طریقه آموزش

شما عزیزان میتوانید با استفاده از بهترین منابع آموزشی، بهترین نوع ورودی آموزشی را برای خود به ارمغان بیاورید و با تمرین و تکرار مفاهیم گفته شده در منبع آموزشی را ملکه ذهنتان نمایید.

زبان برنامه نویسی PHP برای طراحی وبسایت های داینامیک مورد استفاده قرار میگیرد و این زبان برنامه نویسی میتواند در کنار به کارگیری یک پایگاه داده مناسب، وبسایت طراحی شده توسط شما را تبدیل به یک وبسایت تعاملی و کاربر پستند نماید.

شما میتوانید اطلاعات مورد نیاز خود را از کاربران دریافت کرده و درون پایگاه داده قرار دهید تا در صورت نیاز از آنها استفاده کنید.

د ر این کتاب به شما آموزش کدنویسی PHP به همراه پایگاه داده Mysql داده شده است و شما عزیزان میتوانید بعد از مطالعه این کتاب به یک برنامه نویسی متوسط سمت سرور تبدیل شوید.

شما عزیزان باید تمارین و مثالهای انجام شده در این کتاب را انجام دهید و با استفاده از تمرین و تکرار هرچه بیشتر کدها قدرت تسلط خود بر کدهای تدریس شده را افزایش دهید.

در انتهای این مطلب لینک دانلود این کتاب مفید را برای شما قرار میدهم تا در صورت تمایل اقدام به دانلود و مطالعه این کتاب نمایید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
http://alma-web.ir/?p=1649
اشتراک گذاری:
علی اکبر صادقی
سلام من علی اکبر صادقی موسس و یکی از مدرسین وبسایت آلما وب هستم و قصد دارم توی این وبسایت تجربیاتم رو با شما در میون بگذارم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد کتاب For Dummies PHP and MySQL Web Development All in One Desk Reference For Dummies

امکان ثبت نظر جدید بسته شده است.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.