0
0

کتاب JavaScript The Definitive Guide

127 بازدید

با سلام خدمت کاربران وبسایت آلما وب، علی اکبر صادقی هستم و در این پست قصد دارم به شما کتاب JavaScript The Definitive Guide را معرفی کنم و در انتهای این مقاله برای شما عزیزان لینک دانلود این کتاب مفید را قرار میدهم تا در صورت تمایل اقدام به دانلود و مطالعه این کتاب نمایید.

برنامه نویسی و برنامه نویس شدن در زمان حاضر میتواند جزء یکی از شغل های پردرآمد باشد و شما عزیزان میتوانید با استفاده از این مهارت درآمدهای بالایی را به دست بیاورید.

اما نکته مهم اینجاست که کدام منبع برای یادگیری زبان برنامه نویسی مورد نظر را باید انتخاب کرد؟!

آیا میتوانیم از هر منبعی زبان برنامه نویسی مورد نظر را یاد بگیریم یا اینکه لازم است که زبان برنامه نویسی مورد نظر را از چندین منبع یاد بگیریم و یا اینکه باید زبان برنامه نویسی مورد نظر از یک منبع خوب و فقط برای یکبار یاد گرفته شود.

من یادگیری از یک منبع مفید را انتخاب میکنم و یکبار برای همیشه سعی به یادگیری زبان برنامه نویسی مورد نظرم میکنم و بعد از آن با تمرین زیاد به زبان برنامه نویسی مورد نظر مسلط میشوم.

Javascript

زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت یک زبان برنامه نویسی سمت کاربر است که شما با استفاده از این زبان برنامه نویسی میتوانید اسکریپت های مفید و جذاب و کارا برای سمت کاربر خود طراحی کنید.

بهترین منبعی که میشود این زبان برنامه نویسی را به کمک آن یاد گرفت، کتابی است که در این پست معرفی شده است و شما عزیزان میتوانید با فراگیری مطالب این کتاب، زبان برنامه نویسی javascript را فراگرفته و با مدتی تمرین از پس طراحی اسکریپت های مد نظر خود بر بیایید.

در صورت تمایل به دانلود و مطالعه کتاب میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
http://alma-web.ir/?p=1502
اشتراک گذاری:
علی اکبر صادقی
سلام من علی اکبر صادقی موسس و یکی از مدرسین وبسایت آلما وب هستم و قصد دارم توی این وبسایت تجربیاتم رو با شما در میون بگذارم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد کتاب JavaScript The Definitive Guide

امکان ثبت نظر جدید بسته شده است.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.