0
0

کتاب jQuery Recipes A Problem-Solution Approach

36 بازدید

با سلام خدمت کاربران وبسایت آلما وب، علی اکبر صادقی هستم و در این پست قصد دارم به شما عزیزان کتاب jQuery Recipes A Problem-Solution Approach را معرفی کرده و در انتهای این مطلب لینک دانلود کتاب را قرار داده تا در صورت تمایل بتوانید کتاب را دانلود کرده و از آن استفاده کنید.

مسیرهای رسیدن به رشد در دانش طراحی سایت

در مسیر طراحی وبسایت شما باید چندین زبان را یادگرفته باشید تا بتوانید بر اساس دانش آموخته های خود وبسایت خود را طراحی نمایید.

اولین زبانی که شما باید در این مسیر یاد بگیرید زبان نشانه گذاری HTML است که بعد از فراگیری این زبان نشانه گذاری میتوانید اسکلت صفحات وبسایت خود را طراحی کنید.

دومین زبانی که شما باید در این مسیر یاد بگیرید زبان نشانه گذاری CSS است که بعد از فراگیری این زبان نشانه گذاری میتوانید پوسته های جذابی برای صفحات طراحی شده با HTML خود طراحی کنید.

بعد از اینکه شما عزیزان نسبت به HTML و CSS آگاهی کامل پیدا کردید، بایستی در کدنویسی های خود از یک فریم ورک برای این زبانهای نشانه گذاری استفاده کنید تا هم کیفیت کدها و هم سرعت کدنویسی شما افزایش چشمگیری پیدا کند.
شما عزیزان میتوانید از فریم ورک Bootstrap برای نوشتن کدهای خود استفاده کنید که هم توسط برنامه نویسان Twitter طراحی و ساخته شده است و هم از محبوبیت و جامعه آماری بالایی برخوردار است و شما عزیزان میتوانید در پروژه های تیمی نیز از مشکل عدم شناسایی کلاس و آی دی استفاده شده توسط اعضای دیگر مصون بمانید.

علی اکبر صادقی – موسس آلما وب

سومین زبانی که بابد بعد از این زبان ها فرابگیرید، زبان جاوا اسکریپت است که یک زبان اسکریپتی سمت کاربر بوده و شما توسط این زبان میتوانید اسکریپت ها و همچنین کدهای جذابی را برای سمت کاربر طراحی کنید و از قابلیت های این زبان برای افزایش میزان زیبایی و کارایی کدها و صفحات نوشته شده در سمت کاربر بیافزایید.

این زبان برنامه نویسی دارای کتابخانه های متعددی است که شما عزیزان میتوانید با استفاده از این کتابخانه های بر قابلیت ها و کیفیت های صفحات طراحی شده اضافه کنید و چون این قابلیت ها توسط تیم های طراحی و برنامه نویسی حرفه ای طراحی و تست شده است، دیگر نگران امنیت و عدم کیفیت کدها نیستید.

یکی از این کتابخانه های معروف و کاربردی که در این زبان کاربرد فراوانی دارد کتابخانه Jquery است که شما عزیزان میتوانید با استفاده از این کتابخانه بر زیبایی و انیمیشن های صفحات وبسایت خود بیافزایید.

این کتاب به شما آموزش کامل استفاده ازاین کتابخانه را میدهد و یکی از کتابهای انتشارات معروف Apress است و شما عزیزان میتوانید بعد از مطالعه این کتاب بر تک تک قابلیت های این کتابخانه معروف مسلط شده و به یک Jquery کار حرفه ای تبدیل شوید.

این کتاب به نوعی نوشته شده است که مشکلات و نیازهای برنامه نویسان را بر طرف میکند و شما عزیزان به صورت پروژه محور با این زبان آشنایی لازم را پیدا میکنید و میتوانید از آن در کدنویسی های خود استفاده کنید.

در صورت تمایل به دریافت این کتاب مفید و مطالعه آن میتوانید از طریق لینک زیر اقدام به دانلود این کتاب مفید نمایید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
http://alma-web.ir/?p=1529
اشتراک گذاری:
علی اکبر صادقی
سلام من علی اکبر صادقی موسس و یکی از مدرسین وبسایت آلما وب هستم و قصد دارم توی این وبسایت تجربیاتم رو با شما در میون بگذارم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد کتاب jQuery Recipes A Problem-Solution Approach

امکان ثبت نظر جدید بسته شده است.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.