0
0

کتاب Manning PHP in Action Objects Design Agility

42 بازدید

با سلام خدمت کابران وبسایت آلما وب، علی اکبر صادقی هستم و قصد دارم دراین پست به شما عزیزان کتاب Manning PHP in action objects design agility را معرفی کنم و در انتهای این مطلب برای شما عزیزان لینک دانلود این کتاب مفید را قرار بدهم تا در صورت تمایل اقدام به دانلود و مطالعه این کتاب مفید نمایید.

OOP

برای اینکه در برنامه نویسی پیشرفت کنید باید از منابعی استفاده کنید که به شما آموزش برنامه نویسی با استفاده از اصول و قابلیت های شی گرایی میدهد و این آموزش ها توامان با تمارین متعدد به شما عزیزان داده میشود و شما عزیزان میتوانید با تکرار تمارین گفته شده بر مبحث تدریس شده تسلط کامل پیدا کنید.

زبان PHP یکی از زبان های قدرتمند برای برنامه نویسی در سمت سرور میباشد و شما عزیزان میتوانید با استفاده از قابلیت های این زبان برنامه نویسی وبسایت های داینامیک بسیار قوی و با کیفیت طراحی کنید که از نمونه ی این وبسایت های طراحی شده میتوان به Face book اشاره کرد.

این کتاب با آموزش عملی PHP و همچنین آموزش بر اساس اصول برنامه نویسی شی گرا از شما عزیزان برنامه نویسی حرفه ای میسازد و شما عزیزان در صورت مطالعه و تسلط کامل بر مباحث گفته شده در این کتاب از دانش لازم برای برنامه نویسی به زبان PHP میتوانید بهره مند شوید.

در انتها لینک دانلود این کتاب مفید را برای شما عزیزان قرار میدهم تا در صورت تمایل اقدام به دانلود و مطالعه آن نمایید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
http://alma-web.ir/?p=1659
اشتراک گذاری:
علی اکبر صادقی
سلام من علی اکبر صادقی موسس و یکی از مدرسین وبسایت آلما وب هستم و قصد دارم توی این وبسایت تجربیاتم رو با شما در میون بگذارم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد کتاب Manning PHP in Action Objects Design Agility

امکان ثبت نظر جدید بسته شده است.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.