0
0

کتاب Packt Publishing CMS Design Using PHP and jQuery

107 بازدید

با سلام خدمت کاربران وبسایت آلما وب، علی اکبر صادقی هستم و در این پست قصد دارم به شما عزیزان کتاب publishing CMS design using PHP and JQuery را معرفی کنم و در انتهای مطلب لینک دانلود این کتاب مفید را قرار بدهم تا در صورت تمایل اقدام به دانلود و مطالعه آن نمایید.

سیستم مدیریت محتوا

CMS مخفف Content Management System بوده و به معنی سیستم مدیریت محتوا میباشد.

زمانی که شما وبسایتهایی طراحی میکنید و میخواهید با استفاده از وبسایتهای طراحی شده خود به صورت حرفه ای پا به عرصه آی تی گذاشته و خود را در آن بازار با برند و دامنه ای خاص معرفی کنید، نیاز به این دارید که سیستم طراحی شده توسط شما به صورت CMS طراحی شود و شما عزیزان و کاربرانتان دارای امکاناتی برای فعالیت باشند که به وسیله آن در بازار آنلاین فعالیت کنند و با یکدیگر تعامل داشته باشند.

وقتی شما بر زبانی برنامه نویسی سمت سرور مسلط میشوید و میخواهید وبسایتهایی طراحی کنید که یا برای خودتان یا به خواست مشتریانتان این سیستم ها طراحی میشود لازم است که سیستم را به صورت سیستم مدیریت محتوا طراحی کرده و با این کار دست مدیریت وبسایت و همچنین کاربران خود را برای کار باز بگذارید.

سیستم مدیریت محتوای وبسایت های خبری نیاز به این امر دارند که قسمتی برای ارسال مطالب داشته باشند و همچنین سیستم مدیریت محتوای وبسایت های فروشگاهی قسمتی برای محصولات و آمار فروش نیاز دارند.

شما عزیزان میتوانید با استفاده از این کتاب اصول طراحی سیستم مدیریت محتوا را با استفاده از PHP فرا بگیرید و همچنین شما عزیزان میتوانید بعد از فراگیری طراحی سیستم مدیریت محتوا با PHP قابلیت طراحی هر سیستم مدیریت محتوایی با این زبان برنامه نویسی را بلد باشید.

درانتها لینک دانلود این کتاب مفید را برای شما عزیزان قرار میدهم تا در صورت تمایل اقدام به دانلود و مطالعه این کتاب مفید نمایید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
http://alma-web.ir/?p=1663
اشتراک گذاری:
علی اکبر صادقی
سلام من علی اکبر صادقی موسس و یکی از مدرسین وبسایت آلما وب هستم و قصد دارم توی این وبسایت تجربیاتم رو با شما در میون بگذارم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد کتاب Packt Publishing CMS Design Using PHP and jQuery

امکان ثبت نظر جدید بسته شده است.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.