0
0

کتاب Packt Publishing Learning PHP Data Objects

115 بازدید

با سلام خدمت کاربران وبسایت آلما وب، علی اکبر صادقی هستم و در این پست قصد دارم به شما عزیزان کتاب Learning PHP Data Objects را معرفی کرده و در انتهای این پست برای شما عزیزان لینک دانلود این کتاب مفید را قرار بدهم تا در صورت تمایل اقدام به دانلود و مطالعه این کتاب مفید نمایید.

اشیا و اطلاعات اشیاء

شما عزیزان برای برنامه نویسی به صورت شی گرایی یا OOP که مخفف Object Oriented Programming میباشد نیاز به این دارید که اطلاعات لازم برای شیء مورد نظر را شناخته و بر اساس این شناسایی اقدام به دریافت اطلاعات و ساخت شی نمایید.

به عنوان مثال برای شی ای مانند دانشجویان، نیاز به دریافت شماره دانشجویی، شماره ملی، نام، نام خانوادگی، نام پدر، رشته تحصیلی، تصویر، تاریخ تولد و… دارید و در صورتی که این اطلاعات را از کاربر به دست بیاورید میتوانید با استفاده از این اطلاعات شی مورد نظر در برنامه نویسی و طراحی سیستم مورد نظر با دست باز اقدام به فعالیت کنید.

درک این مطلب که دانستن اینکه چه اطلاعاتی باید از شی مورد نظر در طراحی و کدنویسی به دست بیاوریم و یا اینکه کدام اطلاعات مورد نیاز ما در سیستم مد نظر ماست نیاز به تجربه و دانش و آگاهی دارد، به عنوان مثال من در شی دانشجو نیازی به دانستن اطلاعاتی مانند قد و وزن ندارم ولی اگر قرار باشد سیستمی برای امور سلامت طراحی کنم نیاز مبرم به دانستن قد و وزن شی بیمارم دارم تا با استفاده از این اطلاعات اقدام به طراحی کامل سیستم و برخی از توابع لازم برای استفاده در سیستم نمایم.

شما عزیزان با استفاده از این کتاب بیشتر با مبحث شی گرایی آشنا میشوید و میتوانید با استفاده از این مطالب گفته شده در این کتاب و همچنین تمرکز پیدا کردن بر روی اطلاعات این کتاب به مهارت خوبی در برنامه نویسی دست پیدا کنید.

در انتها لینک دانلود این کتاب مفید را برای شما قرار میدهم تا در صورت تمایل اقدام به دانلود و مطالعه این کتاب نمایید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
http://alma-web.ir/?p=1670
اشتراک گذاری:
علی اکبر صادقی
سلام من علی اکبر صادقی موسس و یکی از مدرسین وبسایت آلما وب هستم و قصد دارم توی این وبسایت تجربیاتم رو با شما در میون بگذارم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد کتاب Packt Publishing Learning PHP Data Objects

امکان ثبت نظر جدید بسته شده است.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.