0
0

کتاب Packt Publishing Mastering phpMyAdmin for Effective MySQL Management

45 بازدید

با سلام خدمت کاربران وبسایت آلما وب، علی اکبر صادقی هستم و در این پست قصد دارم به شما عزیزان کتاب Mastering phpmyadmin for effective mysql management را معرفی کرده و در انتها لینک دانلود این کتاب مفید را قرار بدهم تا در صورت تمایل اقدام به دانلود و مطالعه این کتاب مفید نمایید.

Phpmyadmin

phpmyadmin محیطی است که بسیاری از برنامه نویسان و وبسایت داران با آن سر و کار دارند و شما عزیزان برای اینکه بخواهید وبسایتهایی داشته باشید که پایگاه داده داشته باشند و همچنین بتوانید با استفاده از پایگاه داده بسیاری از فعالیت های وبسایت داینامیک خود را انجام دهید، باید بر محیط PHPmyadmin تسلط کامل پیدا کنید.

شما عزیزان میتوانید با استفاده از کتاب معرفی شده در این پست، بر محیط PHPmyadmin تسلط کامل پیدا کنید و از علم و دانش بدست آمده در فرآیند طراحی و کدنویسی استفاده نمایید.

در انتهای این پست برای شما عزیزان لینک دانلود کتاب آموزش محیط PHPmyadmin را قرار میدهم تا در صورت تمایل اقدام به دانلود و مطالعه این کتاب مفید نمایید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
http://alma-web.ir/?p=1674
اشتراک گذاری:
علی اکبر صادقی
سلام من علی اکبر صادقی موسس و یکی از مدرسین وبسایت آلما وب هستم و قصد دارم توی این وبسایت تجربیاتم رو با شما در میون بگذارم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد کتاب Packt Publishing Mastering phpMyAdmin for Effective MySQL Management

امکان ثبت نظر جدید بسته شده است.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.