0
0

کتاب Wiley Creating Cool Web Sites with HTML XHTML and CSS

89 بازدید

با سلام خدمت کابران وبسایت آلما وب، علی اکبر صادقی هستم و در این پست قصد دارم به شما کتاب Wiley Creating Cool Web Sites with HTML XHTML and CSS معرفی کنم و در انتهای مطلب لینک دانلود این کتاب ارزشمند را قرار میدهم تا در صورت تمایل اقدام به دریافت این کتاب و مطالعه آن نمایید.

بهترین نوع یادگیری زبان برنامه نویسی و حتی زبان های نشانه گذاری، یادگیری همراه با تمرین است و در این کتاب به شما آموزش طراحی وبسایت را به زبان های HTML و CSS میدهد که همین امر باعث میشود که دانش یادگیری شده توسط شما عزیزان در ذهنتان تثبیت شود.

زبان های برنامه نویسی و زبان های نشانه گذاری توامان میتوانند شما را به برنامه نویسان ماهر در طراحی سایت تبدیل کنند، اما نکته کلیدی اینجاست که یادگیری زبان های نشانه گذاری HTML و CSS جزء اولین و برترین گام های یادگیری و شروع مسیر فعالیت برنامه نویسی وبسایت است.

شما عزیزان میتوانید بعد از مطالعه این کتاب به برنامه نویسی تبدیل شوید که توانایی طراحی وبسایت های استاتیک با زبان های نشانه گذاری HTML و CSS را داراست، پس در صورت تمایل به یادگیری این زبان ها و این مهارت میتوانید کتاب مورد نظر را از طریق لینک دانلود زیر دریافت نمایید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
http://alma-web.ir/?p=1488
اشتراک گذاری:
علی اکبر صادقی
سلام من علی اکبر صادقی موسس و یکی از مدرسین وبسایت آلما وب هستم و قصد دارم توی این وبسایت تجربیاتم رو با شما در میون بگذارم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد کتاب Wiley Creating Cool Web Sites with HTML XHTML and CSS

امکان ثبت نظر جدید بسته شده است.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.