کسب و کار خودتو با داشتن فروشگاه اینترنتی گسترش بده ... بزن بریم !
کسب و کار خودتو با داشتن فروشگاه اینترنتی گسترش بده ... بزن بریم !
0
0

علی اکبر صادقی

من علی اکبر صادقی هستم و قصد دارم در وبسایت آلماوب، به شما بهترین و با کیفیت ترین آموزش ها و مشاوره ها رو برای پیشرفت کسب و کارتون بهتون بدم.
تجربه چند ساله من یک سری نیازهایی رو در بستر وب به من شناسوند که قصد دارم این بسیاری از نیازها رو درون آلما وب بهشون جامه عمل بپوشونیم!

  • بیوگرافی
  • دوره ها

من علی اکبر صادقی متولد اردیبهشت ماه سال 1374 هستم. تقریبا میشه گفت 78 ساله دارم توی زمینه وب و آی تی فعالیت میکنم و تو این هفت سال نیازهای بازار آی تی رو شناسایی کردم و از طرفی هم علم و آگاهیم و رشد دادم و سعی کردم همزمان با رشد دادن علم و آگاهی، چیزهایی که یاد گرفته بودم رو بروز نگه دارم.

زبان برنامه نویسی Python 65%
زبان برنامه نویسی PHP 40%
وردپرس 80%

برنامه نویسی یکی از زیباترین علومی هست که من رو توی خودش غرق میکنه و هر روز دوست دارم تو این زمینه چیزهای جدیدی یاد بگیرم و بیشترین میزان راندمان کاری من زمانی هستش که بتونم چیزهایی که یاد گرفتم رو به ساده ترین زبان ممکن به کسانی که علاقه دارند یاد بگیرند یاد بدم.

 

این رو هم باید بگم که منابع خیلی خیلی زیادی توی وب هست که شما میتونین از اونها برای آموزش برنامه نویسی و کامپیوتر و یا هر چیزی استفاده کنید ولی خوب کسانی که از منابع استفاده میکنند میبینند که پیدا کردن منبع اصلی برای کسب اطلاعات مفید خیلی کم هستش و اینکه اگر بخوان چیزی رو یاد بگیرن باید از چند منبع استفاده کنند.

 

هدف ما توی آلما وب این بوده و این هست که جامع ترین آموزشی که نیاز بازار هست توسط تیم خودمون و فردی که استاد در اون  علم هست رو به شما آموزش بدیم تا شما با استفاده از آموزش ارائه شده بتونین بر مفاهیم اون علم احاطه پیدا کنین و بعد با تمرین و تکرار میزان تسلط و حرفه ای شدن خودتون رو افزایش بدین.

 

کارهایی که الان کردم!

تو پایان این مطلب هم فقط میخوام یه جمله تأثیر گذار بگم اون این هستش که تا زمانیکه خودتون نخواین تغییری اتفاق نمیوفته!